
Розкладний Мангал Турист похідний на 8 шампурів 0.5мм 2кг
- В наявності
- Код: МТ-8/0,5
590 ₴
+380 (96) 873-91-01
Менеджер
- +380 (63) 202-52-62Менеджер
- +380 (99) 126-92-39Менеджер
Характеристики
Інформація для замовлення
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 2 кг |
| Висота | 30.5 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Основні | |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Стан | Новий |
| Тип | Мангал |
| Товщина корпусу | 0.5 мм |
- Ціна: 590 ₴





