
Полиця-стіл 15 (PB-MD-15)
- В наявності
- Код: PB-MD-15-20
597 ₴
+380 (96) 873-91-01
Менеджер
- +380 (63) 202-52-62Менеджер
- +380 (99) 126-92-39Менеджер
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 425 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.5 кг |
| Конструкція | Цінна |
| Тип | Гріль, барбекю |
| Форма | Прямокутник |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 360 мм |
- Ціна: 597 ₴



