
Мангал валіза на 10 шампурів, 3 мм., 9,3 кг
- В наявності
- Код: МЧ10/3
1 500 ₴
+380 (96) 873-91-01
Менеджер
- +380 (63) 202-52-62Менеджер
- +380 (99) 126-92-39Менеджер
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 9.3 кг |
| Довжина | 535 мм |
| Стан | Новий |
| Форма | Прямокутна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вміст шампурів | 6-10 (шт) |
| Висота | 480 мм |
| Конструкція | Зібрано-розбірна |
| Тип | Мангал |
| Товщина корпусу | 3 мм |
| Ширина | 310 мм |
- Ціна: 1 500 ₴




