
Мангал-барбекю 12 шампурів на дровниці, 3 мм
- В наявності
- Код: MB12-3D
7 320 ₴
+380 (96) 873-91-01
Менеджер
- +380 (63) 202-52-62Менеджер
- +380 (99) 126-92-39Менеджер
Характеристики
Інформація для замовлення
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 39 кг |
| Висота | 1065 мм |
| Довжина | 1325 мм |
| Ширина | 365 мм |
| Розміри робочої поверхні | |
| Висота робочої поверхні | 160 мм |
| Довжина робочої поверхні | 810 мм |
| Ширина робочої поверхні | 320 мм |
| Основні | |
| Стан | Новий |
| Тип | Мангал |
| Товщина корпусу | 3 мм |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 7 320 ₴








