
Мангал валіза на 6 шампурів, 2 мм., 5.5 кг
- В наявності
- Код: MC-6/2
960 ₴
+380 (96) 873-91-01
Менеджер
- +380 (63) 202-52-62Менеджер
- +380 (99) 126-92-39Менеджер
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 5.5 кг |
| Довжина | 360 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 480 мм |
| Конструкція | Зібрано-розбірна |
| Тип | Мангал |
| Товщина корпусу | 2 мм |
| Ширина | 310 мм |
- Ціна: 960 ₴



