
Мангал 20 шампурів 4 мм. на дровниці (M20-4D)
- В наявності
- Код: М20-4D
8 400 ₴
+380 (96) 873-91-01
Менеджер
- +380 (63) 202-52-62Менеджер
- +380 (99) 126-92-39Менеджер
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Довжина | 1430 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 53 кг |
| Висота | 972 мм |
| Тип | Мангал |
| Товщина корпусу | 4 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 395 мм |
- Ціна: 8 400 ₴


