
Решітка-гриль чавунна подвійна (RC7)
- В наявності
- Код: RC7
1 098 ₴
+380 (96) 873-91-01
Менеджер
- +380 (63) 202-52-62Менеджер
- +380 (99) 126-92-39Менеджер
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розміри 400*200
Вага 7 кг
Метал: чавун
Грати складається з двох чавунних решіток 400х200, їх можна використовувати як разом так і окремо
Переваги:
Решітка-гриль зроблена з якісного, безпечного для здоров'я та екологічного матеріалу – чавуну.
Завдяки хорошій теплопровідності грати прогріються досить інтенсивно і рівномірно, повністю пропікаючи їжу.
✅На поверхні птиці, овочів та м'яса в процесі приготування утворюється апетитна скоринка у вигляді смужок.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Метал-завод |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 7 кг |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 400 мм |
| Конструкція | Зібрано-розбірна |
| Матеріал решітки | Чугун |
| Тип | Мангал |
| Форма | Прямокутник |
| Ширина | 400 мм |
- Ціна: 1 098 ₴



