
Мангал 12 шампурів 3 мм на ніжках (М12-3N)
- В наявності
- Код: М12-3N
3 300 ₴
+380 (96) 873-91-01
Менеджер
- +380 (63) 202-52-62Менеджер
- +380 (99) 126-92-39Менеджер
Характеристики
Інформація для замовлення
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 21 кг |
| Висота | 945 мм |
| Довжина | 990 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Основні | |
| Стан | Новий |
| Тип | Мангал |
| Товщина корпусу | 3 мм |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 3 300 ₴




