
Кришка-барбекю для мангалу на 9 шампурів 62х32см
- В наявності
- Код: KRSHK-MB9
1 500 ₴
+380 (96) 873-91-01
Менеджер
- +380 (63) 202-52-62Менеджер
- +380 (99) 126-92-39Менеджер
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Довжина | 630 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.5 кг |
| Висота | 130 мм |
| Довжина робочої поверхні | 620 мм |
| Тип | Мангал |
| Ширина | 330 мм |
| Ширина робочої поверхні | 320 мм |
- Ціна: 1 500 ₴





