
Розкладний Мангал Турист похідний на 5 шампурів 0.5мм 1.5кг
- В наявності
- Код: МТ-5/05
490 ₴
+380 (96) 873-91-01
Менеджер
- +380 (63) 202-52-62Менеджер
- +380 (99) 126-92-39Менеджер
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Місткість шампурів | 1-5 (шт) |
| Вбудований термометр | Не передбачений |
| Комплектація рожном | Не передбачений |
| Комплектація кришкою | Не передбачена |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Регульована висота решітки-гриль | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип | Мангал |
| Тип палива | Деревне вугілля, дрова |
| Товщина корпусу | 0.5 мм |
| Форма | Прямокутна |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.5 кг |
| Висота | 400 мм |
| Довжина | 395 мм |
| Ширина | 270 мм |
- Ціна: 490 ₴





