
Кришка на мангал 12 шампурів 2 мм
- В наявності
870 ₴
+380 (96) 873-91-01
Менеджер
- +380 (63) 202-52-62Менеджер
- +380 (99) 126-92-39Менеджер
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Метал-завод |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Размеры | |
| Вага | 4.78 кг |
| Ширина | 330 мм |
| Висота | 45 мм |
| Довжина | 815 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина робочої поверхні | 810 мм |
| Конструкція | Цінна |
| Тип | Мангал |
| Товщина корпусу | 2 мм |
| Форма | Прямокутник |
| Ширина робочої поверхні | 320 мм |
- Ціна: 870 ₴





