
Мангал 12 шампурів з дахом і комплектом аксесуарів, 4мм на дровниці
- В наявності
- Код: MД12-4D
11 600 ₴
+380 (96) 873-91-01
Менеджер
- +380 (63) 202-52-62Менеджер
- +380 (99) 126-92-39Менеджер
Характеристики
Інформація для замовлення
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 2300 мм |
| Довжина | 1500 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Основні | |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Стан | Новий |
| Тип | Мангал |
| Товщина корпусу | 4 мм |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 11 600 ₴






