
Кочерга і совок
- В наявності
447 ₴
+380 (96) 873-91-01
Менеджер
- +380 (63) 202-52-62Менеджер
- +380 (99) 126-92-39Менеджер
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота робочої поверхні | 550 мм |
| Довжина робочої поверхні | 120 мм |
| Конструкція | Цінна |
| Кочерга | 1 шт. |
| Совок | 1 шт. |
| Стан | Створити |
| Тип | Мангал |
| Товщина корпусу | 1.5 мм |
| Форма | Прямокутник |
| Ширина робочої поверхні | 60 мм |
- Ціна: 447 ₴





