
Решітка-гриль чавун одинарна (RC3)
- В наявності
- Код: RC3
567 ₴
+380 (96) 873-91-01
Менеджер
- +380 (63) 202-52-62Менеджер
- +380 (99) 126-92-39Менеджер
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розміри 400*200
Вага 3,5 кг.
Метал: чавун
Переваги:
Решітка-гриль зроблена з якісного, безпечного для здоров'я та екологічного матеріалу – чавуну.
Завдяки хорошій теплопровідності грати прогріються досить інтенсивно і рівномірно, повністю пропікаючи їжу.
✅На поверхні птиці, овочів та м'яса в процесі приготування утворюється апетитна скоринка у вигляді смужок.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Метал-завод |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4 кг |
| Висота | 20 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Матеріал решітки | Чавун |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 400 мм |
| Довжина робочої поверхні | 400 мм |
| Комплектація кришкою | Не вказано |
| Конструкція | Цінна |
| Тип | Мангал |
| Товщина корпусу | 20 мм |
| Форма | Прямокутник |
| Ширина робочої поверхні | 150 мм |
- Ціна: 567 ₴




