
Мангал 15 шампурів 3 мм на дровниці (M15-3D)
- В наявності
- Код: М15-3D
5 520 ₴
+380 (96) 873-91-01
Менеджер
- +380 (63) 202-52-62Менеджер
- +380 (99) 126-92-39Менеджер
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Довжина | 1160 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 33 кг |
| Висота | 945 мм |
| Тип | Мангал |
| Товщина корпусу | 3 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 395 мм |
- Ціна: 5 520 ₴



