
Мангал 6 шампурів 2 мм на ніжках (M6-2N)
- В наявності
- Код: М6-2N
1 800 ₴
+380 (96) 873-91-01
Менеджер
- +380 (63) 202-52-62Менеджер
- +380 (99) 126-92-39Менеджер
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Місткість шампурів | 6-10 (шт) |
| Вбудований термометр | Не передбачений |
| Комплектація рожном | Не передбачений |
| Комплектація кришкою | Не передбачена |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Покриття корпусу | Жаростійка емаль |
| Регульована висота решітки-гриль | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип | Мангал |
| Тип палива | Деревне вугілля, дрова |
| Товщина корпусу | 2 мм |
| Форма | Прямокутна |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 10 кг |
| Висота | 820 мм |
| Довжина | 590 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Розміри робочої поверхні | |
| Висота робочої поверхні | 160 мм |
| Довжина робочої поверхні | 420 мм |
| Ширина робочої поверхні | 320 мм |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 1 800 ₴





