
Мангал 9 шампурів 2 мм на ніжках (М9-2N)
- В наявності
- Код: М9-2N
2 220 ₴
+380 (96) 873-91-01
Менеджер
- +380 (63) 202-52-62Менеджер
- +380 (99) 126-92-39Менеджер
Характеристики
Інформація для замовлення
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 13 кг |
| Висота | 820 мм |
| Довжина | 790 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Основні | |
| Вбудований термометр | Не передбачений |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Стан | Новий |
| Тип | Мангал |
| Товщина корпусу | 2 мм |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 2 220 ₴





